Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 23.07.2018
18°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 31°C
četrtek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Judo klub Komenda ekipno osvojil 5. mesto na ......


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
03.04.2018      9:43
A A

Judo klub Komenda ekipno osvojil 5. mesto na Apolon Open 2018Deli:

V soboto, 31.3.2018 so judoisti JK Komenda ponovno blesteli na velikem mednarodnem tekmovanju Apolon Open 2018, kjer je tekmovalo kar 396 tekmovalcev, 39 klubov iz petih različnih držav. Skupno so naši tekmovalci osvojili 5. mesto in pokal. 


Z odličnimi borbami so si tekmovalci kategorij U10, U12 in U14 priborili kar 10 odličij. Najbolj sta se s 1. mestom izkazala Mark Lukšič in Tian Cizerle. Mark je brez težav pometel s konkurenco in se v takem tempu že pripravlja tudi na državno prvenstvo, ki ga čaka v maju. Za Tiana, ki komaj prvo leto trenira v naši podružnici v Litiji, je to zelo velik uspeh, saj je to njegova prva tekma v judu. Tian tako kot tudi ostali tekmovalci iz Litije, Tevž Kristan, David Lazić in Patrick Slana, kaže velik potencial in borbenost in smo prepričani, da se jim obeta uspešna športna pot. 2. mesto so osvojili Haya Veinhandl Obaid, Karim Veinhandl, Leon Adrović in Luka Lukšič. Vsi so se odlično borili vse do samega finala, kjer sta Haya in Karim premoč priznala domačinom iz JK Apolon Hoče. Luka, kateremu zmaga le redko uide se je slabo počutil, a vseeno prišel med najboljše. Vsi so tekmovali kot leto mlajši v svoji kategoriji, kar pomeni da so imeli še težje delo, a so se izkazali za prave borce, ki bodo še dolgo časa osvajali tatamije. Na 3. mesto so se uvrstili Tomaž Klemenc, Gal Podbelšek, Mark Jelnikar in Žiga Pahor. Kljub številčni mednarodni konkurenci in neugodnemu žrebu se je fantom uspelo prebiti v naslednji krog. Najtežja borba jih je čakala po repasažu, kjer so se borili za tretje mesto.

 

Vsem tekmovalcem in trenerjem čestitamo in smo izjemno ponosni na še en velik dosežek Judo kluba Komenda!  ????

REZULTATI:
1. mesto
Tian Cizerle (U10)
Mark Lukšič (U12)

2. mesto
Leon Adrović (U10)
Karim Veinhandl (U10)
Haya Veinhandl Obaid (U12)
Luka Lukšič (U14)

3. mesto
Tomaž Klemenc (U10)
Gal Podbelšek (U10)
Žiga Pahor (U12)
Mark Jelnikar (U12)

 

Nastopilo je 16 klubov iz tujine:
Judo klub Fighter Podgorica ????????
Judo klub Miloš Stanković ????????
Judo klub Biokovo Makarska ????????
Judo klub Sakura ????????
Judo klub Black Belt Zagreb ????????
Judo klub Dugave ????????
Judo klub Partizan K.O.T. Kanjiža ????????
Judo klub Kanjiža ????????
Judo klub Žandermerija Beograd ????????
Judo klub Sirmium Sremska Mitrovica ????????
Judo klub Proleter Zrenjanin ????????
Judo klub Bačka Sombor ????????
Judo klub Fighter Obrenovac ????????
Judo klub Cement Beočin ????????
Judo klub Panter Bijeljina ????????
Judo klub Ozren Doboj ????????

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!