Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
3°C
-1°C
PON.
3°C
-1°C
2479

JUDO - 6. Memorial Nika Vrabla

V soboto, 16.12.2017 se je Judo klub Komenda udeležil 6. Memoriala Nika Vrabla, katerega že vrsto let organizira Judo klub Branik Broker. JK Komenda je nastopil s 6 tekmovalci. Naši judoisti so se borili odlično in so si skupaj z Judo klubom Murska Sobota na koncu delili ekipno 5. mesto od 12 sodelujočih klubov ter osvojili pokal. To uvrstitev so si priborili s samo šestimi tekmovalci, kar kaže na prepričljive nastope z vrhunskimi uvrstitvami. Otroke je obiskal tudi Božiček, ki je podelil medalje in nagrade. Tekmovalci JK Komenda so posamezno zabeležili naslednje rezultate:

U8 (mlajši cicibani)
1. Mesto
Leon Adrović
Manca Kastelic

U10 (cicibani)
1. Mesto
Haya Veinhandl Obaid
2. Mesto
Žiga Pahor
3.mesto
Karim Veinhandl
Nik Levec

U12 (ml. Deklice)
3. Mesto
Haya Veinhandl Obaid

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij