Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
2702

INTI MAČEK državna prvakinja v pospešenem šahu

INTI MAČEK državna prvakinja v pospešenem šahu

 

19. DRŽAVNO POSAMIČNO PRVESTVO MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU DO 8, 10, 12, 14, 16 IN 18 LET je potekalo v soboto 3. marca 2018 v Portorožu.

Mlada Inti MAČEK, članica Šahovskega kluba Komenda je postala državna prvakinja v pospešenem šahu v kategoriji deklic do 8 let, tako je v enem tednu osvojila dva državna naslova. Uspeh sta dopolnila Klara VIDMAR z osvojitvijo 3. mesta v kategoriji deklet do 16 let in Teo CIMPERMAN z osvojitvijo 3. mesta v kategoriji dečkov do 12 let.

Na tekmovanju je nastopilo 16 mladih igralk in igralcev - članov Šahovskega kluba Komenda. Osvojili smo še nekaj lepih mest in sicer: 4. mesto Maj Markošek v skupini fantov do 18 let, 5. mesto Katarina Mazzini v kategoriji deklet do 16 let, 10. mesto Ajda Lapanje v kategoriji deklic do 12 let.

 

Franc Poglajen

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!