Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
2352

DRŽAVNO ORIENTACIJSKO PRVENSTVO NA SREDNJI PROGI


Sobota 1.oktober -  Sv. Jernej, odličen kraj za DP NA SREDNJI PROGI. Teren, za nekatere prestrm, za druge ravno pravšnji, je ponujal obilo možnosti za napake ,predvsem pa je bila pomembna dobra fizična pripravljenost za premagovanje klancev. Ponovno so se  člani  Orientacijskega kluba Komenda odrezali odlično in domov prinesli kar 13 medalj.

Štirikrat so stali na najvišji stopnički, naslove DRŽAVNEGA  PRVAKA/PRVAKINJE  so zasluženo osvojili Polona Jezeršek Ž18,  Matic Blaž  M18, Jernej Zorman M21 in Blaž Kölner M35.

Petkrat so se povzpeli do drugega mesta  -  Anže Kölner Z,  Nejc Turk M12,  Domen Žurbi M16,  Brina Kölner Ž10,  Monika Ravnikar Ž18 ter štirikrat do tretjega mesta - Jaka Seljak M10, Žan Ravnikar M18,  Ana Pia Pogačar  Ž16,  Alenka Vuga Seljak Ž35.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij