Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno. V hribovitem svetu zahodne Slovenije je popoldne in zvečer možna kakšna ploha ali nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 32 °C.
15°C | 30°C
sobota, 16.08.2018
15°C | 29°C
nedelja, 18.08.2018
17°C | 31°C
ponedeljek, 19.08.2018
16°C | 32°C
torek, 20.08.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Boštjan Veinhandl prejel licenco trenerja ......


ŠPORT

| |
31.03.2018      13:27
A A

Boštjan Veinhandl prejel licenco trenerja mednarodne boksarske zveze AIBADeli:

Dolgoletni trener borilnih veščin Boštjan Veinhandl, ki deluje predvsem v Boksarskem klubu Hayat in Društvu borilnih veščin Komenda in sicer kot predsednik in trener tekmovalnih in rekreativnih skupine otrok in odraslih. V sam vrh slovenskega športa je pripeljal že mnoge uspešne mlajše judoiste. Ker je vedno več zanimanja tudi za boks in veliko mladih talentov, ki so pripravljeni stopiti v ring ter pokazati svojo borbenost, se je odločil strokovno izobraziti tudi v tej smeri. Oktobra 2017 se je udeležil strokovnega usposabljanja boksarskih trenerjev, pod vodstvom poljskega inštruktorja Adama Kusiorja. Izobraževanje je bilo namenjeno le izbranim trenerjem iz Slovenije, Hervaške, Bolgarije in Srbije. Sodelovalo je le 18 trenerjev iz Slovenije med njimi tudi boksarske legende kot je Dejan Zavec.

Po opravljenih teoretičnih izpitih so morali pred komisijo voditi boksarske treninge, pripraviti plan mesečne, letne priprave športnika in tekmovalca. Boštjan Veinhandl je uspešno opravil vse postopke in preverjanja in kot eden redkih slovenskih kandidatov prejel uradno licenco boksarskega trenerja AIBA One star coach – dodeljeno s strani mednarodne boksarske zveze AIBA.

Kamniški boks bo s tem ponovno zaživel in septembra odprl vrata vsem mladim – osnovnošolcem in starejšim, ki bi želeli ne samo rekreativno, ampak tudi tekmovalno nastopiti v ringu. Vadba bo pestra, otroci bodo preko igre pridobivali agilnost, moč, koordinacijo in vzdržljivost ter pravilno in postopno razvili svoje telo. Treningi za otroke bodo vsak torek in četrtek od 17.00 – 18.00 v Centru Svetilnik, v Kamniku.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!