Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli
2367

11 ZLATIH ZA KOMENDO V VOJNIKU

Včeraj, 11. 3. 2017 je bil za naše judoiste zelo uspešen dan. Udeležili smo se tekmovanja v Vojniku, kjer je sodelovalo preko 300 mladih tekmovalcev. Med njimi so bili tudi naši člani - od judo vrtca, (ki je tekmoval v sumo borbah) do 7. razreda OŠ, ki so prikazali odlične borbe in posamično dosegli naslednje rezultate.

1. MESTO
Filip Strnad
Leon Adrović
Gal Podbelšek
Haya Veinhandl Obaid
Karim Veinhandl
Mark Buković
Naja Pavli
Žiga Pahor
Žan Žerak
Arne Plantarič
Ela Šanjić

2. MESTO
Nik Levec
Vitja Rebec
Alex Kešpert

3. MESTO
Lenart Strnad
Matic Poljanšek
Tomaž Klemenc
Tristan Petrušič

4. MESTO
Nik Podbelšek
Zoja Pahor

Vsem tekmovalcem čestitamo! Vsi te odlični rezultati so dokaz za trdo delo in velike napredke v našem klubu! Ponosni smo tako na vse vas, ki pridno trenirate, kot tudi na trenerje, ki se trudijo po svojih najboljših močeh.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!