Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
-0°C
-2°C
5607

Nujno prekuhavanje vode v občini Komenda

Spoštovani!

Komunalno podjetje Kamnik obvešča vse uporabnike oskrbe s pitno vodo na vodovodnem sistemu Iverje (občina Kamnik – mesto Kamnik, Duplica, Bakovnik, Tunjice, Vrhpolje, Soteska, Hrib, Volčji Potok, Šmarca, Podgorje, Tučna, Briše, Kužna, Mekinje, Žale, Perovo, obvoznica, Rudnik pri Radomljah in občina Komenda), da je zaradi mikrobiološke onesnaženosti vode oz. neskladnosti vzorcev rednega vzorčenja pitne vode, vodo pred uživanjem POTREBNO OBVEZNO PREKUHAVATI.

Obvestilo velja do preklica. Kot nujen ukrep se že izvaja kloriranje vode. O vseh nadaljnjih ukrepih vas bomo sproti obveščali.

Hvala za razumevanje.

Navodila za prekuhavanje (NIJZ): https://bit.ly/3doanZU

Prosimo, obvestite tudi sorodnike, prijatelje in znance. Naprošamo za delitev objave!

 

14.10.2020

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi