Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
2°C
-3°C
ČE.
2°C
-1°C
2514

5. Petkove kuharije "Pečenice in kisla repa"

Zunaj je začel že pritiskati mraz in v takem vremenu paše že kakšna pečenica in dobro zabeljena repa. Da na kuharijah ne bi bilo preveč enostavno smo se odločili, da pečenice izdelamo kar sami. Svinjsko pleče smo razrezali, zmleli, začinili s soljo, poprom in česnom in že smo polnili črevo in oblikovali prave mini pečenice. Med izdelavo klobas se je že kuhala kisla repa, katero smo začinili z ocvirki. 
Ko so pečenice bile pečene smo jih z velikim veseljem pojedli z repo in krompirjem in odšli domov kot pravi hrusti. Res je bila dobra večerja :)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!