Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
5°C
0°C
PON.
5°C
-2°C
Deli
1476

Srečanje z društvi in klubi

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem.
Župan Stanislav Poglajen je v sredo, 20. decembra 2017, popoldne povabil predsednike in predstavnike društev in klubov v občini Komenda na srečanje ob koncu leta. Občina Komenda, ki leto končuje z uspehi na številnih področjih, je poznana tudi po tem, da  je prav tako bogata tudi po številnih društvih in klubih. Prek šestdeset jih ima in niso ravno redki, ki so z delom in z  rezultati uspešni tudi izven občine; v Sloveniji, Evropi in na svetu. Ob koncu leta je pogovor stekel o dogajanjih in dosežkih med letom, o rezultatih s prostovoljnim delom, o željah in načrtih v prihodnjem letu.

Vsem se je župan zahvalil v imenu občinskih svetnikov, članov odborov, občinske uprave in jim zaželel uspešno delo in sodelovanje še naprej v letu 2018.        

Tekst in foto: A. Žalar                     

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi