Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 27°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 26°C
torek, 24.04.2018
10°C | 26°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

OBISK BRITANSKE VELEPOSLANICE SOPHIE HONEY V ......


OBČINSKE

| |
19.05.2017      13:46
A A

OBISK BRITANSKE VELEPOSLANICE SOPHIE HONEY V KOMENDIDeli:
V petek, 19. maja, je bila na obisku v občini Komenda britanska veleposlanica Sophie Honey. Zjutraj jo je najprej sprejel  in pozdravil s sodelavci v občinski upravi župan Stanislav Poglajen in ji predstavil občino. Po obisku županstva se je Sophie Honey oglasila tudi v Osnovni šoli v Komendi. Ravnateljica Mira Rek jo je pospremila v razred  k učenkam in učencem 5. razreda pri pouku angleščine. Srečanje skupaj s profesorico Natašo Meh, učenkami in učenci je bilo prisrčno, saj je med njimi stekel pogovor tudi o prostem času  veleposlanice v Sloveniji in o delu ter vsakdanjih navadah. Vidno zadovoljna nad obiskom v šoli si je potem ogledala še Poslovno cono Komenda in podjetje RLS, ki je poslovno uspešno tudi na britanskem trgu. Zanimiv poslovni pogovor je stekel z direktorjem podjetja RLS Janezom Novakom in njegovimi sodelavci ob navzočnosti župana  Poglajna in uprave ter direktorja Poslovne cone Komenda Matica Romšaka.

Britanska veleposlanica, ki je v Sloveniji dobri dve leti, mandat ima štiri leta, ima v svojem programu, da v Sloveniji obišče vseh 212 občin. Njen tokratni obisk v Komendi je bil prijateljski iz tega njenega programa. 


Tekst in foto: A. Žalar0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo