Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
16°C
-2°C
JUTRI
14°C
-2°C
Deli
1417

OBISK BRITANSKE VELEPOSLANICE SOPHIE HONEY V KOMENDI

V petek, 19. maja, je bila na obisku v občini Komenda britanska veleposlanica Sophie Honey. Zjutraj jo je najprej sprejel  in pozdravil s sodelavci v občinski upravi župan Stanislav Poglajen in ji predstavil občino. Po obisku županstva se je Sophie Honey oglasila tudi v Osnovni šoli v Komendi. Ravnateljica Mira Rek jo je pospremila v razred  k učenkam in učencem 5. razreda pri pouku angleščine. Srečanje skupaj s profesorico Natašo Meh, učenkami in učenci je bilo prisrčno, saj je med njimi stekel pogovor tudi o prostem času  veleposlanice v Sloveniji in o delu ter vsakdanjih navadah. Vidno zadovoljna nad obiskom v šoli si je potem ogledala še Poslovno cono Komenda in podjetje RLS, ki je poslovno uspešno tudi na britanskem trgu. Zanimiv poslovni pogovor je stekel z direktorjem podjetja RLS Janezom Novakom in njegovimi sodelavci ob navzočnosti župana  Poglajna in uprave ter direktorja Poslovne cone Komenda Matica Romšaka.

Britanska veleposlanica, ki je v Sloveniji dobri dve leti, mandat ima štiri leta, ima v svojem programu, da v Sloveniji obišče vseh 212 občin. Njen tokratni obisk v Komendi je bil prijateljski iz tega njenega programa. 


Tekst in foto: A. Žalar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!