Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Danes bo dopoldne precej jasno, popoldne pa občasno spremenljivo oblačno. Predvsem v hribovitem svetu bo nastala kakšna vročinska nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
17°C | 31°C
sobota, 19.07.2018
15°C | 32°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 29°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Jaslice v Žejah


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
24.12.2016      17:50
A A

Jaslice v ŽejahDeli:
Vaški odbor v Žejah v občini Komenda je 23. decembra zvečer tudi letos pripravil jaslice s hlevčkom, s skulpturami pastircev, z Marijo, Jožefom in novorojencem. Tudi živega oslička so imeli pri hlevčku. Na lepem, a tudi hladnem večeru, ko so številni lahko prigriznili domače sladkarije in se ogreli s kuhančkom, so v programu nastopili harmonikarja Andraž Uranič in Žan Kaučič, citrar Tomaž Plahutnik, cerkveni otroški pevski zbor iz Komende in pevski zbor iz kamniške Šmarce. Spomin na božično dogajanje pred dva tisoč šestnajstimi leti je obudil v nagovoru prelat in skrbnik ljubljanske stolnice, domačin iz Nasovč, Jožef Lap. Župan Stanislav Poglajen se je skupaj s prelatom tudi zahvalil za prireditev domačinu, podžupanu Igorju Štebetu, vsem pa je zaželel veselo božično in praznovanje dneva samostojnosti in enotnosti v državi Sloveniji. V imenu vaščanov Žej je udeležence nagovorila Marija Špehonja, praznično večerno dogajanje pa je povezoval Franc Pestotnik.
A. Žalar


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!