Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
32°C
17°C
JUTRI
32°C
18°C

32. teden gradnje

Od zadnjega poročanja iz 29. tedna gradnje je bilo v zadnjih treh tednih je bilo veliko narejenega.


Dokončana je bila vgradnja vhodnih vrat in oken ter balkonskih vrat nad garažami. Ovoj fasade je dobil skoraj v celoti že toplotno izolacijo, izdelujejo pa se tudi notranje inštalacije - elektro in strojne inštalacije.

Več o napredku gradnje pa najbolje prikažejo slike.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi