Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
1375

DARILO OBČANOM OBČINE KOMENDA

Dr. Marko Žerovnik, pobudnik odprtja Selanove sobe pred leti  na Glavarjevi cesti 104 v Komendi, se je odločil in vso opremo kartografa Ivana Selana in razstavljeno vsebino v sobi podaril občini Komenda oziroma občanom Komende. Župan Stanislav Poglajen in dr. Marko Žerovnik sta v županovi pisarni podpisala darilno pogodbo v sredo, 6. decembra 2017, popoldne. Po zahvali župana Stanislava Poglajna in direktorice občinske uprave mag. Majde Ravnikar je stekel tudi  sproščen pogovor o Selanovi in Markovi življenjski poti. Več  o tem neprecenljivem darilu bo objavljeno tudi  v Aplenci, glasilu občine Komenda, ki je začelo izhajati pred dobre četrt stoletja, med takratnimi ustanovitelji pa je bil ob Baldomiru Kremžarju tudi dr. Marko Žerovnik.    
Tekst in foto: A. Žalar    

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Jožef Pavlič 16. 12. 2017

Pozdravljam objave na spletnih straneh Občine Komenda. Tako lahko občani takoj ali pa v najkrajšem času preberejo, kaj se dogaja oz. se je že dogodilo Sam redno "kliknem" na te strani, pogledam, kaj je novega v naši občini. Odločil sem se, da bo tudi sam kaj prispeval; kaj aktualnega ali pa takšnega, kar ni bilo objavljeno v Aplenci, pa bi bilo dobro, da bi naši občani prebrali. Iti moramo s časom naprej, pa tudi s tehničnimi pridobitvami. Vse dobro! Jožef Pavlič

Digitalni marketing v Slovenij