Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

delno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
0°C | 12°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 12°C
ponedeljek, 20.11.2017
-2°C | 13°C
torek, 21.11.2017
3°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vožnja s kolesi v naravnem okolju izvzeta iz ......


ŠPORT, TURIZEM

| |
06.02.2014      16:00
A A

Vožnja s kolesi v naravnem okolju izvzeta iz ZON-aDeli:
LTO Sotočje je bilo med predstavniki, ki so minuli teden oblikovali in Ministrstvu za kmetijstvo in okolje predstavili svoja stališča na trenutno opredeljeno ureditev vožnje v naravi. Po tednu dni burne javne obravnave smo dosegli razumen dogovor, da bo vožnja s kolesi v naravnem okolju izvzeta in urejena v podzakonskem aktu. LTO Sotočje bo še naprej aktivno sodelovalo, tudi v delovnem telesu, ki bo to področje uredilo z uredbo, ki ne bo prepovedovala ampak urejala vožnjo v naravi.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!