Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
20°C
7°C
TOR.
15°C
11°C
4172

Promocija destinacije in turistične ponudbe z znakom ''Julijske Alpe – Lonely Planet Best in Travel 2018''

Lonely Planet, ena izmed največjih referenc na področju turizma, je Julijske Alpe uvrstil med 10 najbolj zanimivih in priporočljivih turističnih regij na planetu za leto 2018, kar dokazuje, da smo na pravi poti in da je naša skupna znamka na mednarodnem trgu prepoznavna. 

Laskavi naziv je odločna možnost promocije in želimo, da bi jo tako destinacija kot njeni turistični ponudniki kar se da dobro izkoristili. S podelitvijo naziva nam je na voljo uporaba logotipa Best in travel 2018, ki ga lahko dobite pri nas pod pogojem, da se strinjate s priloženimi pogoji uporabe

Logotip lahko naročite na naslovu: info@dolina-soce.si 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi