Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
12°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 18°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Županja sprejela državne prvake


ŠPORT

| |
23.05.2014      14:27
A A

Županja sprejela državne prvakeDeli:

Ob zaključku tekmovalne sezone je, v soboto, 17. maja 2014, KMN Oplast Kobarid na kobariškem trgu pripravil zaključno prireditev namenjeno vsem članom, prijateljem, sponzorjem, sodelavcem kluba in vsem ostalim nogometnim navdušencem.

V kobariški telovadnici so se v prijateljski tekmi najprej pomerili nogometaši mlajših kategorij, kateri je sledila tekma med novimi državnimi prvaki in ekipo sodelavcev glavnega sponzorja Oplast d.o.o. iz Tepanj.

 

Popoldanski del prireditve se je pričel s sprejemom igralcev, njihovih staršev in trenerjev mlajših kategorij pri županji Občine Kobarid Darji Hauptman. Županja je mladim nogometašem in trenerjem čestitala za vztrajno delo in dosežene rezultate. Zaželela jim je še veliko uspehov ter vztrajnosti pri nadaljevanju športne kariere in jim podarila knjigo o našem vzorniku. Mladim igralcem in trenerjem je čestital tudi predsednik KMN Oplast Kobarid Branko Velišček in jim namenil nekaj spodbudnih besed.

 

Na kobariškem trgu je člane, državne prvake 1. slovenske futsal lige, pričakala množica navijačev. Pozdravili so jih predsednik KMN Oplast Kobarid Branko Velišček, županja Občine Kobarid Darja Hauptman in predstavnik glavnega sponzorja Oplast d.o.o. iz Tepanj. 

Igralci so se vsem navijačem in ljubiteljem nogometa zahvalili za vso podporo in spodbudo, ki so jo bili deležni tekom cele sezone.

 

Po zaključku jih je na občini sprejela kobariška županja, ki jim ponosno še enkrat čestitala za vse dosežene uspehe in jim v spomin podarila goriškega slavčka. V sproščenem vzdušju so vsi prisotni preživeli lep večer med najboljšimi športniki v Sloveniji.

 

KMN Oplast Kobarid bo, kot državni prvak, Slovenijo zastopal v Evropskem pokalu (EURO FUTSAL CUP), v katerem nastopa cca 50 prvakov, klubov, evropskih držav.

 

Veseli in ponosni smo, da se bo kobariški klub ponovno postavil ob bok najboljšim evropskim klubom in Kobarid ob bok mestom z več sto tisoč prebivalci. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.