Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
6°C | 18°C
torek, 23.10.2018
7°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspešna sezona kobariškega malonogometnega ......


ŠPORT, DOGODKI

| |
06.06.2017      8:36
A A

Uspešna sezona kobariškega malonogometnega kluba KMN OPLAST KOBARIDPredstavniki selekcij, ki so letos osvojile pokal, v družbi župana, predsednika kluba in trenerja selekcije U-13. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Predstavniki selekcij, ki so letos osvojile pokal, v družbi župana, predsednika kluba in trenerja selekcije U-13. Foto: ...
Deli:

 

V nedeljo, 4. junija 2017, so se na zaključnem dogodku KMN Oplast Kobarid zbrali igralci, trenerji, navijači, starši, ... ki so skozi celo leto spremljali, podpirali in navijali za kobariške nogometaše. Povabilu na zaključni dogodek se je odzval tudi župan Občine Kobarid Robert Kavčič, ki je v sklopu uradnega dela pozdravil vse navzoče in čestital tako nogometašem kot trenerjem in vodstvu kluba za uspešno sezono. Ob tej priložnosti se je zahvalil vsem, ki veliko energije, časa in znanja prenašajo na mlajše generacije ter jih na ta način usmerjajo k športnemu načinu življenju, vztrajnosti, disciplini, ...  "Lokalna skupnost podpira šport in verjamemo, da bo tudi obnova športne dvorane v Kobaridu pripomogla k uspešnejši izvedbi treningov in tekem. Oddali smo tudi prijavo na razpis za zamenjavo parketa in v kolikor bomo uspešni na razpisu, bo to velika pridobitev za vse uporabnike športne dvorane" je povedal župan, ki je ob zaključku uspešne 15. sezone vsem nogometašem podaril ogrevalne majčke, ki jih bodo igralci vseh selekcij oblekli v sezoni 2017/18 ter tako ponosno predstavljali domači kraj in klub. 

Predsednik kluba Branko Velišček je povzel delo kluba, ki je v sezoni 2016/17 sodeloval na 108 tekmah (50 doma, 58 zunaj) ter ponosno povedal, da je KMN Oplast Kobarid edini klub z vsemi selekcijami. Zahvalil se je vsem trenerjem, posebej pa je izpostavil Aleksa Volariča, ki uspešno vodi projekt dela z mladimi selekcijami in je do prvega pokala v zgodovini kluba pripeljal selekcijo U-13.  »Članska ekipa KMN Oplast Kobarid je že osmo leto zapored osvojila medaljo oziroma eno od prvih treh mest v državnem prvenstvu, s čemer se ne more pohvaliti noben drug slovenski klub. Ekipa U-19 je nastopila v finalu, a žal nesrečno izgubila po kazenskih strelih in domov prinesla drugo mesto. S tretjim mestom pa nas je navdušila ekipa U-13, s čemer smo prvič v zgodovini kluba osvojili medaljo v tej kategoriji. Po številu registriranih igralcev smo med največjimi futsal klubi v Sloveniji in po zaslugi trenerjev imamo nastavljeno celotno piramido vadbenih skupin, od vrtca dalje. Beležimo prve nastope otrok naših nekdanjih igralcev. Veseli smo, da so se nekdanji igralci začeli vključevati v delo kluba. Zlasti v mlajših kategorijah čutimo močno podporo staršev, kar daje dodatno dimenzijo vlogi kluba v lokalnem okolju. Ponosni smo, da imamo podporo domačih navijačev in lokalne skupnosti" je zaključil Velišček.

 


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.