Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
7°C
2°C
JUTRI
8°C
-2°C
Deli
718

Bronasta medalja ekipi U-19 KMN Oplast Kobarid

"Za konec je KMN Oplast prihranil najboljše" je na svojem facebook profilu zapisal predsednik kluba Branko Velišček.

V nedeljo, 22. aprila 2018, je še zadnjo futsal tekmo odigrala Oplastova ekipa U19 pod vodstvom trenerja Primoža Zorča. Za tretje mesto se je pomenila z ekipo KMN Meteorplast. Z veliko borbenosti in tudi malce sreče so fantje uspeli ohraniti gol prednosti, ki so ga ustvarili na prvi tekmi, in si priigrali skupno 3.mesto.  

 

"Videli smo moško tekmo z ogromno tempa in tudi veliko napakami, a na koncu šteje le eno - bronasto medaljo so osvojili naši fantje. Kapetan David Lah je prvi visoko dvignil pokal s čemer so fantje postali najboljša Oplastova ekipa v tej sezoni. Čestitke in hrabro naprej - najprej šola (matura ...), potem pa novim izzivom naproti" zadovoljno zaključi Velišček.

Celotni ekipi iskrene čestitke za osvojeno 3.mesto! 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij