Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 29.05.2018

pretežno oblačno
Zvečer se bodo zlasti na zahodu in severu še pojavljale nevihte, možni so tudi močnejši nalivi. Ponoči bo delno jasno, zjutraj bo v notranjosti države nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17 °C.
17°C | 28°C
sreda, 30.05.2018
17°C | 28°C
četrtek, 31.05.2018
16°C | 29°C
petek, 01.06.2018
16°C | 27°C
sobota, 02.06.2018
17°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 27.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Župan sprejel ministra za kmetijstvo, ......


OBVESTILA

| |
11.09.2017      23:29
A A

Župan sprejel ministra za kmetijstvo, gozdarstvo in prehranoŽupan je ministru v spomin na obisk občine Kobarid podaril darilo Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Župan je ministru v spomin na obisk občine Kobarid podaril darilo Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:
V petek, 8, septembra 2017, je Kobarid v okviru praznovanja 60 letnice Mlekarne Planika obiskal minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano mag. Dejan Židan. V prostorih Doma Andreja Manfrede je ministra za kmetijstvo mag. Dejana Židana in podpredsednika Državnega zbora Matjaža Nemca sprejel kobariški župan Robert Kavčič. Srečanja se je udeležil tudi občinski svetnik Branko Velišček. 

Na srečanju so prisotni spregovorili o kobariški ribogojnici Zavoda za ribištvo Slovenije in drugih aktualnih projektih ter načrtih Občine Kobarid. Minister se je županu zahvalil za predstavitev aktualnih projektov ter sprejem. V nadaljevanju dneva se je minister udeležil slovesnosti ob 60 letnici delovanja mlekarne, kjer je bil slavnostni govornik.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!