Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
8°C
-0°C
JUTRI
6°C
-6°C
2232

Župan je obiskal starejše občane v Domu upokojencev v Tolminu

V sredo, 21. decembra, je župan Občine Kobarid Robert Kavčič v družbi članov Društva upokojencev Kobarid obiskal starejše občane, ki jesen svojega življenja preživljajo v Domu upokojencev v Tolminu. Župan je vse varovance lepo pozdravil in nagovoril ter jim zaželel mirne prihajajoče praznike in srečno novo leto 2017.

V okviru tradicionalnega obiska starejših občanov je Občina Kobarid tudi letos pripravila pozornostna novoletna darila, ki so jim jih razdelili aktivni člani kobariškega društva upokojencev. Člani društva in predstavnica Občine Kobarid Tanja Skočir so varovance obiskali tudi v Domu upokojencev v Podbrdu in Petrovem brdu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!