Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo še nastale krajevne plohe in nevihte, krajevno lahko tudi močnejše. Ponoči se bo sprva zjasnilo, proti jutru pa bo ponekod v notranjosti Slovenije nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, v alpskih dolinah lahko tudi pod 10 °C.
15°C | 30°C
nedelja, 25.05.2018
16°C | 29°C
ponedeljek, 27.05.2018
16°C | 31°C
torek, 28.05.2018
16°C | 30°C
sreda, 29.05.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Petek, 25.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vodovod v Starem selu


OBVESTILA

| |
18.07.2017      11:35
A A

Vodovod v Starem seluJunija so se začela vzdrževalna dela v Starem selu, kjer poteka zamenjava vodovoda.
Junija so se začela vzdrževalna dela v Starem selu, kjer poteka zamenjava vodovoda.
Deli:

Junija so se začela vzdrževalna dela v Starem selu, kjer poteka zamenjava vodovoda. Ocenjena vrednost del znaša okoli 27 tisoč evrov. Istočasno poteka tudi gradnja električne napeljave in telekomunikacijske infrastrukture.
Glavna dela na vodovodni infrastrukturi bodo zaključena predvidoma do konca julija, sledila pa bo še asfaltacija odseka ceste.

 

Občina bo z investicijskim vzdrževanje komunalne infrastrukture nadaljevala skladno z letnim načrtom in razpoložljivimi proračunskimi sredstvi. Predvidoma septembra se bo v sklopu asfaltacije odseka Ulice Sergeja Mašera začela rekonstrukcija (zamenjava) vodovoda. Jeseni se bodo vzdrževalna dela na komunalni in vodovodni infrastrukturi nadaljevala v vasi Idrsko. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!