Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
18°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabilo ponudnikom iz doline Soče


TURIZEM, OBVESTILA

| |
10.04.2016      7:00
A A

Vabilo ponudnikom iz doline SočeDeli:

Turistične informacije na mobilnih napravah so za današnjega obiskovalca več kot dobrodošle, če ne že tudi nujne. Konec maja 2016 bodo obiskovalci Kobarida (pa tudi občani) lahko brezplačno prenesli aplikacijo CIAO in DOLINA SOČE. Gre za aplikacijo, ki je bila najprej razvita na območju sosednje Furlanije in Veneta, pred kratkim tudi za območje Brd. Italijansko podjetje Art&Grafica je v komplet mobilnih aplikacij v sodelovanju z LTO Sotočje in LTO Bovec pripravila tudi aplikacijo za območje doline Soče. Ta bo zajemala celotno turistično ponudbo, ki je predstavljena na enostaven in uporaben način (prikaz na zemljevidu).


Vse turistične ponudnike vabimo, da se vključijo in svojo ponudbo predstavijo tudi v mobilni aplikaciji, ki jo bo podjetje Art&Grafica skupaj z ostalimi aplikacijami promovirala tudi obiskovalcem na območju Veneta, FVG in Brd.

Dodatne informacije in prijave interesentov zbira TIC Kobarid (tatjana.humar@lto-sotocje.si).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.