Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.01.2018

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah lahko nastane kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 2.
-1°C | 13°C
četrtek, 25.01.2018
2°C | 9°C
petek, 26.01.2018
6°C | 12°C
sobota, 27.01.2018
7°C | 13°C
nedelja, 28.01.2018
2°C | 16°C
Opozorila
Torek, 23.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Uvodno srečanje skupine Kobarid v sklopu ......


DOGODKI

| |
03.03.2016      21:10
A A

Uvodno srečanje skupine Kobarid v sklopu preventivnega programa za starejše »Aktivna starost – sožitje generacij«Deli:

V sredo, 24. februarja 2016 se je ob 17. uri v Domu Andreja Manfreda prvič srečala skupina starejših v sklopu preventivnega programa »Aktivna starost - sožitje generacij«, ki je bilo organizirano s strani Centra za socialno delo Tolmin. Program sofinancira Občina Kobarid, njegov namen pa je dopolniti dejavnosti za starejše in s tem izboljšati kakovost življenja starejših v lokalnem okolju.

Cilj programa je na eni strani preprečevati socialno izključenost starejših, jim omogočiti aktivno in zdravo staranje ter ohranjanje avtonomije in neodvisnosti. Na drugi strani pa bi želeli, da se med člani skupine oblikujejo pristnejše vezi, ki bi dolgoročno delovale po principu skupin za samopomoč.

Na uvodnem srečanju smo se z udeleženci pogovorili o aktivnostih, za katere bi želeli, da se dvakrat mesečno odvijajo v Kobaridu. S strani CSD Tolmin so bile predstavljene tudi socialno varstvene pravice, do katerih so lahko upravičeni starejši.

Skupina v Kobaridu bo potekala vsako 2. in 4. sredo v mesecu ob 18. uri v Domu Andreja Manfreda. Naslednje srečanje se bo zgodilo 9. marca, ko bomo obeležili Dan žena ob skodelici zdravilnega čaja in se družili ob prijetnem pogovoru.  

Prijazno vabljeni starejši in mlajši upokojenci!

Rebeka Balažić Tonkli,
CSD Tolmin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Smaragdni odsev
Številka: December 2017
Izšla: 12.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.