Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Popoldne bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
9°C | 17°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 17°C
torek, 24.10.2017
4°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti ......


OBVESTILA

| |
17.12.2014      13:00
A A

Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti Občine Kobarid


V ponedeljek, 15. decembra 2014, so se na povabilo župana Roberta Kavčiča sestali predsedniki Krajevnih skupnosti Občine Kobarid.


Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti z županom in podžupanom. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti z županom in podžupanom. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Srečanja so se udeležili predsedniki vseh desetih Krajevnih skupnosti Občine Kobarid. Uvodoma  je navzoče pozdravil in jim ob izvolitvi čestital župan Robert Kavčič, ki je na kratko povzel tako finančno kot organizacijsko situacijo Občine. Besedo je predal podžupanu Marku Miklaviču, zadloženemu za koordinacijo dela s Krajevnimi skupnostmi, ki jih je seznanil z načinom dela, postopki in zadolžitvami.

 

Predsedniki Krajevnih skupnosti so predstavili stanje v posamezni krajevni skupnosti in izpostavili željo po dobrem sodelovanju in delovanju z lokalno skupnostjo. Seznanjeni so bili z izvajanjem zimske službe, ki je tudi letos zaupana Komunali Tolmin in s kontakti izvajalcev. Ti so objavljeni tudi na spletni strani Občine Kobarid, www.kobarid.si. Navzočim je redar Janko Volarič predstavil, pred kratkim sprejeta odloka, Odlok o taborjenju in Odlok o plakatiranju ter možnost enotne ureditve plakatnih mest po celotni občini. 

 

V januarju 2015 bosta župan Robert Kavčič in podžupan Marko Miklavč obiskala vse Krajevne skupnosti Občine Kobarid ter skupaj s krajani pregledala stanje in plane Krajevne skupnosti za leto 2015. 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.