Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

jasno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10 °C.
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 23°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 23°C
torek, 24.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

S 1.aprilom se začne pobiranje parkirnine v ......


OBVESTILA

| |
29.03.2018      14:30
A A

S 1.aprilom se začne pobiranje parkirnine v Zaročišču, na Trgu svobode in na Volaričevi ulici v KobariduDeli:

Vse občane in zaposlene v naselju Kobarid obveščamo, da so dovolilnice za parkiranje za leto 2018 že v prodaji na Občini Kobarid vsak delovni dan v poslovnem času. Cena letne dovolilnice znaša deset evrov.

Letna dovolilnica prinaša ugodnosti: neomejeno parkiranje na območjih kratkotrajnega parkiranja (modra cona) in enourno brezplačno parkiranje, kjer se plačuje parkirnina (Volaričeva ulica in Trg svobode) – poleg dovolilnice je treba namestiti parkirno uro z označenim časom začetka parkiranja. Letne dovolilnice ne veljajo na parkiriščih v Zaročišču in ob Nadiži, kjer ostaja režim nespremenjen, ter pri športnem igrišču na Robiču, kjer vsi lahko parkirajo dve uri brezplačno.

Skladno z Odlokom o dopolnitvi Odloka o parkiranju v občini Kobarid se s 1. aprilom na parkirišču na Trgu svobode in Volaričevi ulici začne pobiranje parkirnine v višini 0,50 evra na uro. Parkirnino bo treba plačati vsak dan od 1. aprila do 31. oktobra med 8. in 22. uro; poravnate jo na parkomatih (sprejema samo kovance in denarja ne vrača) na obeh ulicah.

S 1. aprilom se skladno z Odlokom o prometnem in obrežnem režimu na območju občine Kobarid začne pobiranje parkirnine na dostopnem mestu Zaročišče, ki je namenjeno osebnim vozilom, motornim kolesom in bivalnim vozilom (avtobus se lahko brezplačno ustavi največ 15 minut). Višina urnega nadomestila znaša en evro, višina dnevnega nadomestila pa osem. Plačuje se do 31. oktobra vsak dan od 9. do 19. ure. Poravnate ga na parkomatu, ki sprejema zgolj kovance in denarja ne vrača.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Smaragdni odsev
Številka: December 2017
Izšla: 12.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.