Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
18°C
1°C
JUTRI
10°C
-1°C
Deli
3281

Povezana šolska pot

Novo urejen prehod za pešce na Stresovi ulici v Kobaridu, med Kulturnim domom Kobarid in otroškim igriščem Mavrica, je povezal že urejeno šolsko pot na obeh straneh ceste. 

Prehod za pešce je modro obarvan in označen s prometnim znakom za Prehod za pešce. 

V nadaljevanju povezovanja šolske poti se planira ureditev pločnika na Mateličevi ulici in izboljšanje varnosti na prehodu za pešce na Volaričevi ulici. V ta namen je občina že oddala prijavo na javni razpis Javne agencije RS za varnost prometa za presojo varnosti prehoda na Volaričevi ulici. Po opravljeni presoji bo skupaj z Direkcijo za ceste RS pristopila k nadaljnji ureditvi prehoda.
V Proračunu Občine Kobarid za leto 2018 so zagotovljena tudi sredstva za izdelavo projektne dokumentacije (projekta za izvedbo s pridobljenim soglasjem Direkcije za ceste RS) za prehod za pešce v vaseh Idrsko in Trnovo ob Soči.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!