Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
20°C
5°C
JUTRI
21°C
4°C
2621

Obvestilo odjemalcem električne energije v Mlinskem in Idrskem

Elektro Primorska d. d. obvešča, da bo nekaterim svojim odjemalcem na območju naselij Mlinsko in Idrsko ta petek, 9. 10. 2020 od  8.00 do predvidoma 15.00, prekinila dobavo električne energije. Vzrok za to so vzdrževalna dela na elektroenergetskih napravah. Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov si podjetje pridržuje pravico do preklica/odpovedi del in se zahvaljuje za razumevanje.

Podrobnejše informacije o prekinitvi najdete na njihovi spletni strani, kjer se lahko prek sms-a in e-pošte tudi prijavite na brezplačno obveščanje o predvidenih izklopih v vašem kraju.

 

Pomembno: V času izklopa morate z napravami ravnati enko, kot da so pod napetostjo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi