Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, občasno bodo še nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
15°C | 28°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

"Kuhna pa to" tudi letos v Kobaridu!...


TURIZEM, ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
06.04.2017      11:00
A A

"Kuhna pa to" tudi letos v Kobaridu!


Tudi letos se bodo mladi kuharji Posočja, Vipavske doline, Goriških Brd in Krasa srečali v Kobaridu in verjamemo, da tudi tokrat ne bodo razočarali.


Kuhna pa to tudi letos v Kobaridu. Fotografija je iz lanskega tekmovanja. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Kuhna pa to tudi letos v Kobaridu. Fotografija je iz lanskega tekmovanja. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Osnovnošolci Posočja, Vipavske doline, Goriških Brd in Krasa so naslednji na vrsti, da svoje kuharske veščine predstavijo komisiji na regijskem tekmovanju Kuhna pa to, ki se bo odvijalo jutri, 7. aprila 2017 v Hotelu Hvala - Restavraciji Topli Val v Kobaridu.

"Njihova letos zelo pomembna naloga je: šolska kosila, tista, ki so jih pripravljali od novembra do marca v velikih šolskih loncih, s pomočjo kuharskega osebja, pripravijo v »tekmovalni« različici. Pričakujemo sezonsko obarvana zdrava tradicionalna kosila, vpeta v okolico bivanja skupin, oplemenitena s sestavinami iz bližnje okolice, takimi, ki so morda celo zaščitni znak posameznega kraja ali regije z razlago o kulturnem ozadju jedi v zgodovini. Kot običajno presežki na primorskih krožnikih, verjamemo, da tudi tokrat ne bodo razočarali" je povedala vodja projekta Anka Peljhan.

Mladi kuharski mojstri bodo ustvarjali v petek, 7. aprila, od 10. do 12. ure, v Hotelu Hvala - Restavraciji Topli val. Dogodek je odprt za javnost! Vabljeni k ogledu!

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.