Logo MojaObčina.si
DANES
35°C
17°C
JUTRI
36°C
18°C
Oceni objavo

Čistilne akcije na kobariškem

Letos smo vsakoletno čistilno akcijo »Očistimo kobariško«, ki se je že tradicionalno odvijala prvo soboto v aprilu, razširili na cel mesec april. Združili smo številne zelene vsebine in mesec april obarvali ZELENO.

S tem omogočamo vsem prostovoljcem, društvom, krajevnim skupnostim, … da sami izberejo termin izvedbe akcije in ga sporočijo koordinatorju Janku Volariču na elektronski naslov: redarstvo@kobarid.si ali na telefonsko številko: 041 728 613.

Organizator vam bo zagotovil zadostno število vrečk za ločeno zbiranje odpadkov, rokavice in malico za vsakega udeleženca (zaradi lažje organizacije prosimo, da 4 dni pred izvedbo čistilne akcije sporočite število udeležencev in pri koordinatorju prevzamete kupone za sendviče, ki jih boste na dan akcije sami prevzeli v Mlekarni Planika)

S koordinatorjem čistilne akcije Jankom Volaričem se boste dogovorili tudi glede odvoza odpadkov in morebitnih potrebah po kontejnerjih za kosovne odpadkeZa varnost na čistilni akciji poskrbi vsak sam!

Za vse dodatne informacije glede čistilne akcije pokličite koordinatorja na tel. št. 041 728 613 (Janko)


Oglejte si tudi