Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
10°C
-3°C
SRE.
6°C
-3°C
3277

Čistilna akcija "Očistimo Kobariško 2018"

Po zgledu vsakoletnih akcij bomo tudi letos v občini Kobarid organizirali prostovoljno čistilno akcijo Očistimo Kobariško 2018, katere namen ni samo čiščenje okolice ampak tudi ozaveščanje ljudi o ravnanju z odpadki.

Čistilna akcija bo potekala v soboto, 14. aprila 2018. Prijazno vas vabimo, da se jo udeležite v čim večjem številu in tako skupaj poskrbimo za čisto in zdravo okolje.


Krajevne skupnosti, društva in organizrane skupine naprošamo, da vaše sodelovanje potrdite koordinatorju Jerneju Bricu na elektronski naslov: jernej.bric@kobarid.si ali na telefonsko številko: 040 280 112.

(zaradi lažje organizacije prosimo, da najkasneje do torka, 10. aprila 2018, sporočite število udeležencev)

 

Občina Kobarid bo vsem prijavljenim skupinam ali posameznikom zagotovila zadostno število vrečk za ločeno zbiranje odpadkov, rokavice in malico.

S koordinatorjem čistilne akcije se boste dogovorili tudi glede odvoza odpadkov in morebitnih potrebah po kontejnerjih za kosovne odpadke ter glede števila plakatov, ki jih boste potrebovali za obveščanje krajanov.  


Za varnost na čistilni akciji poskrbi vsak sam! Udeležba je na lastno odgovornost.

 

Pridružite se tudi vi – SKUPAJ zmoremo več!

Dodatne informacije:
Jernej Bric
GSM.: 040 280 112 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!