Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Popoldne bo pretežno jasno, ponekod v severovzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 19°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Občinski svet

13. redna seja Občinskega sveta Občine ......


OBČINSKI SVET

| |
24.03.2016      9:27
A A

13. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid13. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid
13. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid
Deli:
V torek, 22. marca 2016, je potekala 13. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid. Svetniki so obravnavali Zaključni račun Občine Kobarid in se v nadaljevanju seznanili z letnim poročilom Posoškega razvojnega centra in Medobčinske uprave za leto 2015 ter letnim delovnim načrtom Posoškega razvojnega centra za leto 2016.

V nadaljevanju seje so svetniki obravnavali predlog Odloka o določitvi plovbnega režima na reki Soči in reki Koritnici ter Odlok v drugi obravnavi sprejeli. 

Občinski svetniki so potrdili nove cene uporabe športnih objektov in površin v lasti Občine Kobarid, ki po novem znašajo: za telovadnico 25,00 evrov / uro in tenis igrišče Kobarid 5,00 evrov / uro. 

Potrdili so višino enkratne denarne pomoči za novorojence za leto 2016, ki tudi v letu 2016 znaša 200,00 evrov ter ceno storitve Pomoč družini na domu, ki ostaja enaka kot v letu 2015, 3,15 evrov / uro.

Sprejeli so odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o ustanovitvi javnega zavoda Knjižnica Cirila Kosmača Tolmin ter sprejeli Letni program kulture in Letni program športa za leto 2016, ki predstavljata osnovo za objavo javnega razpisa za šport in prireditve. Razpisa bosta objavljena na spletni strani Občine Kobarid v sredini meseca aprila 2016.

Na področju premoženjsko pravnih zadev je občinski svet obravnaval in potrdil dva odvzema statusa javnega dobra v k.o. Vrsno.

13. redna seja se bo nadaljevala v sredo, 30. 3. 2016, ob 18. uri. Občinski svetniki bodo v nadaljevanju seje obravnavali in sklepali o predlogu sprememb in dopolnitev Statuta Občine Kobarid in Poslovnika Občinskega sveta Občine Kobarid, podali soglasje k predlogu imenovanja direktorice javnega zavoda Posoški razvojni center ter obravnavali Pravilnik o subvencioniranju obreste mere pri posojilih za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v občini Kobarid. 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.