Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Občinski svet

10. redna seja Občinskega sveta Občine ......


OBČINSKI SVET

| |
30.11.2015      16:15
A A

10. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid10. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
10. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

V četrtek, 27. novembra 2015, je potekala 10. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid. Občinski svetniki so obravnavali predlog spremembe in dopolnitve Statuta Občine Kobarid in Poslovnika Občinskega sveta Občine Kobarid, ki sta usklajena z ustavo in zakonodajo.

Obravnavali in seznanili so se z vsebinskimi spremembami in postopkom priprave sprememb občinskega prostorskega načrta OPN Kobarid ter za leto 2016 sprejeli vrednost točke 0,0028 EUR za izračun nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča.


Javni zavod Triglavski narodni park je Občino Kobarid zaprosil za imenovanje novega predstavnika iz lokalne skupnosti Kobarid v svet javnega zavoda Triglavski narodni park za obdobje 20145-2019,  saj se mandat sedanjim članov izteče 14. decembra 2015. Javni poziv je bil odprt do 24. novembra 2015.

Za predstavnika Občine Kobarid v Svet javnega zavoda Triglavski narodni park za obdobje 2015-2019 so imenovali Marka Miklaviča.

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti je Občino Kobarid zaprosil za imenovanje predstavnika sveta Območne izpostave Jskd Tolmin. Javni poziv je bil odprt do 24. novembra. Za predstavnika Občine Kobarid je bila imenovana Rina Berginc.

 

V nadaljevanju so svetniki potrdili predlog dodatne postavitve in ureditve prometne signalizacije na Trnovem ob Soči (postavitev prometnega znaka in zaris talne signalizacije) in v Kobaridu, na Markovi ulici 1 (ukinitev neustreznih parkirnih mest in umestitev parkirnih mest za kolesa in motorna kolesa ter ureditev površin za pešce).

 

Sledila je informacija svetnikom o postopku ustanavljanja skupnega Zavoda za turizem občin Tolmin, Kobarid in Bovec, ureditvi pogodbenih razmerij in upravljanja Zelene hiše ter o pripravi strategije razvoja Občine Kobarid.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.