Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
28°C
12°C
JUTRI
28°C
14°C
Deli

FORUM TRIGLAVSKEGA NARODNEGA PARKA

Javni zavod Triglavski narodni park organizira forum za vse, ki si želijo aktivno in konstruktivno prispevati k oblikovanju predlogov razvoja edinega narodnega parka v Sloveniji.

 

Forum bo potekal v četrtek, 14. novembra 2019, s pričetkom ob 16. uri, v Domu Andreja Manfrede v Kobaridu. Zaradi organizacije srečanja so potrebne predhodne prijave na elektronski naslov forum@tnp.gov.si  ali na telefonsko številko 04 578 02 00 do ponedeljka, 11. novembra 2019. Javni zavod Triglavski narodni park bo predstavil izvedene aktivnosti od zadnjega foruma, sledila pa bo moderirana razprava o treh osrednjih tematikah, in sicer o razvoju, turizmu in sobivanju z velikimi zvermi v Triglavskem narodnem parku. Sodelujoči bodo v skupinah in tudi posamično lahko predlagali rešitve in predstavili svoj pogled na najbolj aktualne teme. Forum se bo zaključil ob 18.30 uri.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi