Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in delu Notranjske zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
11°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 18°C
torek, 24.10.2017
3°C | 20°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Razstava - 10. Atelje pod Krnom


KULTURA, DOGODKI

| |
24.08.2015      10:26
A A

Razstava - 10. Atelje pod KrnomRazstavo si je z veseljem ogledal tudi kobariški župan. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Razstavo si je z veseljem ogledal tudi kobariški župan. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

V soboto, 22. avgusta 2015, je v Drežnici pod Krnom potekal 10. Atelje pod Krnom. Tako kot pretekla leta je tudi letošnji dogodek organiziralo Kulturno društvo likovnih ustvarjalcev Tolmin, ki je v Drežnico ponovno pripeljalo števline likovnike iz Slovenije in sosednje Italije, katerim so se pridružili tudi otroci iz Drežniškega. 

 

Likovna dela so na isti dan razstavili v Zeleni hiši v Kobaridu, kjer so vsem na ogled do 17. septembra 2015.

 

Na otvoritvenem dogodku je zbrane pozdravil in se udeležencem zahvalil za udeležbo, predsednik društva Dare Trobec in mentorica, akademska slikarka Jana Dolenc, ki je predstavila letošnji potek dogodka, tehniko ustvarjanja in nastale slike.

 

Povabilu društva se je odzval tudi župan Občine Kobarid Robert Kavčič. V svojem pozdravnem nagovoru se je zahvalil organizatorju za organizacijo dogodka in ob tej priložnosti vsem skupaj iskreno čestital ter se vsem likovnim ustvarjalcem zahvalil za obisk naših krajev in njihov prispevek, da so lepote narave prenesli na platno ter jih tako približali obiskovalcem razstave.

 

Glasbeni del dogodka je bil letos zaupan Benjaminu Žbogarju iz Slapa ob Idrijci, ki je s prijetno glasbo popestril otvoritevni dogodek.

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
26.10.2017 | Kultura
Prižgimo lučko pesniku
27.10.2017 | Tečaji in delavnice
Aranžiranje jesenskih ikeban

Bodite prvi pri oddaji mnenja.