Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
34°C
18°C
JUTRI
33°C
18°C

Projekt "Walk of Peace" se je uvrstil med TOP 6

Fundacija Poti miru v Posočju z veseljem obvešča o velikem uspehu skupne ideje WALK OF PEACE, ki prinaša dodatno promocijo in daje zagon za nove skupne projekte.

 

Fundacija Poti miru se je ob podpori Posoškega razvojnega centra prijavila na tekmovanje za najboljšo evropsko zgodbo, ki poteka ob 30. obletnici Interreg programa. S kratkim promocijskim filmom, ki predstavi poslanstvo in vizijo Walk of Peace, so se izmed 150-imi prijavljenimi uvrstili med top 6 EU Interregovih projektnih zgodb. V sredini oktobra bodo WALK OF PEACE predstavili tudi Bruslju, kjer bo izbran zmagovalec. 

 

Na tej povezavi si lahko ogledate film: https://www.youtube.com/watch?v=UN7evq1A4PU

 

Do konca septembra 2020 pa lahko za projekt tudi glasujete na spodnji povezavi. 


 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi