Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
18°C
4°C
JUTRI
18°C
7°C

Festival pohodništva in Jestival okusov in umetnosti prinašata živahno jesen v Dolino Soče

Festival pohodništva in Jestival okusov in umetnosti prinašata živahno jesen v Dolino Soče!

Jestival bo letos malce drugačen, ponujal bo Jestivalske menije pri sedmih gostinskih ponudnikih na kobariškem, ki jih lahko okušate od 24. septembra do 3. oktobra 2021. Jestivalska tržnica bo v Kobaridu 2. oktobra 2021, možen bo tudi ogled razstave.

V septembru in oktobru se boste lahko v sklopu Festivala pohodništva udeležili številnih pohodov različnih težavnosti. V času festivala si lahko ogledate še razstave, muzeje, se udeležite predavanja in prireditve ter se razvajate z lokalnimi dobrotami. Pohodi bodo organizirani vse do 3. oktobra 2021.

Vabljeni na poti Doline Soče!
Turizem Dolina Soče


povzeto po: spletna stran občine Kobarid, 10. september 2021

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi