Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

pretežno oblačno
Danes se bo predvsem na Primorskem in Notranjskem oblačnost čez dan spet povečala. Drugod bo precej jasno. Popoldne bo ponekod spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16°C.
6°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
7°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
6°C | 8°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 10°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

5.ofenziva Festivala Fronta - najbolj ......


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
18.08.2015      11:04
A A

5.ofenziva Festivala Fronta - najbolj simpatična do sedajPozno v noč smo se zabavali s skupinama SUN SET in D'ŠUPS. Foto: Mkud Kobarid
Pozno v noč smo se zabavali s skupinama SUN SET in D'ŠUPS. Foto: Mkud Kobarid
Deli:

Članice in člani Mkud Kobarid so tudi letos poskrbeli za pestro dogajanje v poletnem času in z organizacijo Festivala Fronta popestrili poletno dogajanje v Kobaridu. 

 

Festival Fronta je potekal med 14. in 16. avgustom v Kobaridu in je bil izveden v manjšem obsegu kot prejšnja leta. Organizatorji pa so skrbno izbrali program, ki je bil primeren za vse generacije in okuse. Obenem pa so ohranili dobrodelno noto in s sloganom Daj petko! pomagali 10-letnemu Matevžu, ki zbira sredstva za nakup posebnega avtosedeža. Točen izkupiček festivala še čakamo, pravi blagajničarka društva, vendar je bil obisk festivala boljši kot so si upali napovedati.

 

"Energija na simpatični 5.ofenzivi je bila izjemno pozitivna. Vladalo je sproščeno vzdušje"  je povedal Ian Stergar, programski koordinator festivala. In z navdušenjem povzel dogajanje: "V petek zjutraj smo ustvarjali na delavnicah, zvečer smo si pod zvezdami ogledali film Rimska zgodba, v soboto smo igrali košarko ter se pozno v noč zabavali s skupinama SUN SET in D'ŠUPS. Festival se je zaključil z lutkovno predstavo Bibice na semnju v izvedbi naših članic in članov".

 

"S pomlajeno ekipo in novim predsednikom društva, Mihom Klanjščkom, je zavel nov veter v jadra mladinskega društva, ki obeta dobro delo tudi naprej" je ob koncu povedal Ian Stergar, dosedanji predsednik društva in zaključil "Hvala vsem, ki ste nam pomagali, da smo lahko skupaj pomagali Metevžu".
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.11.2017 | Družabni dogodki
Izdelovanje adventnih venčkov
26.11.201 | Ostalo
CFMUNESCO 2017
03.12.201 | Ostalo
Miklavžev pohod na Krasji vrh

Bodite prvi pri oddaji mnenja.