Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk delegacije iz Kitajske


GOSPODARSTVO

| |
29.06.2016      16:55
A A

Obisk delegacije iz KitajskePo predstavitvi turističnih zanimivosti doline Soče v Zeleni hiši v Kobaridu, je dr. Soja s kobariškim županom podpisal pismo o nadaljnjem sodelovanju. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Po predstavitvi turističnih zanimivosti doline Soče v Zeleni hiši v Kobaridu, je dr. Soja s kobariškim županom podpisal ...
Deli:

Dolino Soče je danes obiskala gospodarska delegacija iz Kitajske in Hong Konga pod vodstvom dr. Georga Soja iz hongkonškega združenja srednje velikih podjetij Hong Kong Greater China SME Alliance Association.

 

Dr. Georg Soja je bil leta 2014 član kitajske vladne delegacije, ki je novembra obiskala Slovenijo in na povabilo podžupana Marka Miklaviča, tudi dolino Soče. Po uspešnem novembrskem obisku je dr. Soja danes v Kobarid pripotoval z gospodarsko delegacijo. 

Nad naravnimi lepotami Slovenije in doline Soče so bili navdušeni in dr. Soja pravi,  da bi jih morali spoznati tudi prebivalci Azije, bodisi v zimskem ali poletnem času. Poleg turizma pa je delegacijo iz Kitajske zanimalo tudi gospodarstvo, zato so bili na spreje povabljeni gospodarstveniki iz Posočja, ki so ob tej priložnosti navezali nove poslovne povezave. 


Po predstavitvi turističnih zanimivosti doline Soče v Zeleni hiši v Kobaridu, je dr. Soja s kobariškim županom podpisal pismo o nadaljnjem sodelovanju. Delegacija je nato obiskala podjetji TIK Kobarid in Mlekarno Planika ter Kobariški muzej in Fundacijo Poti miru v Posočju. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.