Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 10°C
torek, 24.10.2017
7°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
8°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Znanost in Naravna Prehranska Dopolnila


OBVESTILA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
08.07.2015      7:24
A A

Znanost in Naravna Prehranska DopolnilaDeli:
Znanost in Naravna Prehranska Dopolnila GNLD

PODPIRA JIH ZNANOST Čistost, moč in dokaz - GNLD izdelki temeljijo na naravi in podpira jih znanost. Uporabljamo le najboljše naravne sestavine iz polnovredne hrane, ki jih podpirajo raziskave vodilnih znanstvenikov in prehranskih strokovnjakov z vsega sveta.

 

Zgodovina znanstvene odličnosti                

 

Dr. Arthur Furst (1914 - 2005)

Ustanovni in častni član Znanstveno-svetovalnega odbora (SAB), Ph.D., Sc.D., D-ATS, toksikolog, farmakolog, član desetih znanstvenih združenj, svetovalec Svetovne zdravstvene organizacije (WHO). Dr. Arthur Furst je bil mednarodno priznan kot pionir v toksikologiji in raziskovanju raka, ustanovil je Stanfordski laboratorij za onkološko kemoterapijo in bil kar 50 let na čelu znanstvenih raziskovanj za onkološko kemoterapijo. Njegova odkritja so tlakovala pot GNLD-jevim izdelkom. 

 

Prehranska dediščina GNLD-jev Znanstveno-svetovalni odbor (SAB), ki ga je leta 1976 ustanovil dr. Furst se nahaja na čelu svetovne mreže vodilnih znanstvenikov in raziskovalcev. Znak SAB-a zagotavlja najboljše, najbolj varne in najbolj učinkovite izdelke na svetu.

 

GNLD-jev Znanstveno-svetovalni odbor (SAB) GNLD-jev SAB ima danes svoje mesto v središču svetovne mreže vodilnih znanstvenikov in raziskovalcev, da lahko razvija najboljše, najbolj varne in najučinkovitejše izdelke, ki jih svet lahko ponudi.

John R. Miller, Mednarodni podpresdednik znanosti in tehnologije         

Arianna Carughi, Ph.D., C.N.S., doktorica     prehrambenih znanosti in članica Stanforda Fred Hooper Ph.D., biokemik in nutricionist       Anjana Srivastava M.S., M.B.A.,Izvršna podpredsednica za izdelke, znanost in tehnologijo       David Shepherd, PPh.D., mikrobiolog, mednarodno     priznan strokovnjak za fitokemijo

Laszlo Somogyi, Ph.D., prehrambeni tehnolog in     nutricionist          

Dr. Diane E. Clayton, Ph.D.,     biokemija, prehrana E.S.E.R.M.A.E. zdravnica

Mark Lowman, Direktor razvoja novih izdelkov   

 

Ko boste spoznavali izdelke GNLD, ne boste zasledili "modnih" ali "trendovskih” izdelkov. Zakaj? Ker GNLD že 57 let raziskuje in izdeluje prehranska dopolnila, ki so del verige človeške prehrane. Če določene surovine ne veljajo za varne v človeški prehrani, jih ne bomo uporabili v naših izdelkih.

 

član/distributer GNLD:

Konrad Mlinarič

Trniče 33 2206 Marjeta na Dravskem polju

051/411-237

kmlinari58@gail.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.10.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.