Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
22°C
8°C
SOB.
22°C
9°C
1131

1000 Gibov zdravja že tretje leto v Kungoti

Skupina jutranjih telovadk Šole zdravja iz Kungote, smo v teh dneh praznovale tretjo obletnico. Ker se zraven tega, da zjutraj telovadimo, tudi rade družimo in smo rade vesele in nasmejane, smo ob tem dogodku k nam povabile še druge skupine iz naše občine. Zbralo se nas je kar lepo število in našo gmajno je zraven sončnih žarkov obsijala tudi oranžna barva. Z vadbo in dobro voljo smo pregnale jutranji mraz in že nam je bilo toplo. Po telovadbi smo nadaljevale še druženje ob kavici. Potem smo se podale na krajši pohod do našega zelenega jezera, kjer smo uživale ob vodi in toplih sončnih žarkih. Seveda se nam je potem prilegla topla malica, ki so nam jo pripravili naši moški. Po malici pa seveda tudi dobra in vesela pesem ob zvokih harmonike. Prijetno druženje smo zaključile z obljubo, da se prihodnje leto spet srečamo. Seveda, pa vabimo tudi druge, da se nam pridružijo.
Zapisala Olga Serdinšek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi