Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
1°C
JUTRI
5°C
-4°C
Oceni objavo

Področni prvaki med posamezniki in ekipno

V torek, 16. 5. 2023, je kljub slabemu vremenu na Ptuju potekalo področno tekmovanje Kaj veš o prometu?

Tekmovanja so se udeležili tudi učenci OŠ Cirkovce in premagali vso konkurenco. Zmagovalno ekipo so sestavljali Teo Frangež in Nik Spačal iz 7. razreda ter Teo Dobič in Aljaž Lešnik iz 6. razreda. Zelo dobri so bili v poznavanju cestnoprometnih predpisov in tudi na poligonu so spretno vodili kolesa.

Med vsemi udeleženci sta 1. in 2. mesto dosegla šestošolca, Aljaž Lešnik kot prvouvrščeni in Teo Dobič kot drugouvrščeni. Udeležila sta se tudi državnega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 27. 5. 2023 v Novi Gorici. Tudi sedmošolca sta dosegla zelo dobra rezultata.

Čestitke vsem tekmovalcem ter predvsem varno in spretno vožnjo tudi v prihodnje.

Mentorica Jožica Jurgec

Oglejte si tudi