Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

delno oblačno
Danes bo povečini sončno, le ponekod v notranjosti Slovenije občasno zmerno oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 12 °C.
1°C | 7°C
nedelja, 16.11.2018
4°C | 10°C
ponedeljek, 18.11.2018
1°C | 6°C
torek, 19.11.2018
2°C | 3°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 6h
Danes in jutri bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
1°C
7°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

"Kaj naj rečem, samo super, super, to je bil ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
27.06.2018      10:15
A A

"Kaj naj rečem, samo super, super, to je bil moj najlepši dan ..."


Letos smo že tretjič organizirali zdravstveno-rekreativno druženje v Biotermah Mala Nedelja. Pod pokroviteljstvom Ustanove v objemu Kidričevega je Krajevna organizacija Rdečega križa Cirkovce organizirala zdravstveno-rekreativni dan za 29 ljudi, skupaj s spremljevalci in vozniki gasilskih kombijev.


Odhod izpred restavracije Pan – naši zanesljivi vozniki
Odhod izpred restavracije Pan – naši zanesljivi vozniki
Deli:

Udeleženci so bili iz celotne občine. S pobiranjem po domovih in na dogovorjenih mestih smo pričeli ob 8. uri zjutraj, tako da smo ob 9. uri krenili iz Kidričevega.

Dan je bil sončen, udeleženci pa dobro razpoloženi. Popeljali smo se s tremi kombiji in motorjem.

Ob prihodu smo najprej uredili vse formalnosti. Dan je bil splaniran. Potem ko smo naredili skupni posnetek, smo se napotili v garderobe in bazene. Tokrat smo prišli v času kopalne sezone, tako da smo imeli velik izbor vodne rekreacije. Do 12. ure se je vsak zabaval po svoje. Plavalci so utrjevali znanje in preizkušali svoje zmogljivosti, neplavalce pa smo spodbujali pri odkrivanju užitkov v vodi. Ob dvanajstih smo imeli animirano 20-minutno telovadbo v vodi, nakar smo skupaj odšli na kosilo.

Po kosilu so se nekateri vrnili na bazene, večina pa se nas je odpravila na ogled nove pridobitve Bioterm. Na kratkem sprehodu smo si prepevali in uživali v lepoti okolja. Novonastalo glamping naselje iz hišic in šotorov z bio bazenom in možnostjo najema savn nas je očaralo. Vse je v naravi, mirno, v tišini in lahko dostopno do termalnih bazenov. Poigravali smo se z mislijo, da bi ob kakšni res izjemni priložnosti preživeli dan v takšnem razkošju.

Po vrnitvi smo se poslovili od prijaznega osebja in se srečni ter nekoliko utrujeni podali proti domu.

Gasilci, navajeni biti na uslugo, so vsakega popeljali najbližje domu, posamezniki pa so se prisrčno zahvaljevali za prečudovito preživet dan.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
20.11.2018 | Kultura
LITERARNI VEČER Z ZVEZDANO MLAKAR
25.11.2018 | Družabni dogodki
Drsališče in drsalna steza - Park pod tisočerimi zvezdami
25.11.2018 | Družabni dogodki
PRAZNIČNI BUS NAPOVEDNIK
26.11.2018 | Tečaji in delavnice
Otroška božična delavnica z DPD Svoboda

Bodite prvi pri oddaji mnenja.