Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
3°C
-7°C
JUTRI
6°C
-6°C
1764

JAVNO NAZNANILO o javni razgrnitvi predlogov modelov vrednotenja nepremičnin

Na podlagi 3 odstavka 19. člena Zakona o množičnem vrednotenju (ZMVN-1) (Uradni list RS, št. 77/17 in 33/19) Občina Kidričevo objavlja

 

 

JAVNO NAZNANILO

o javni razgrnitvi predlogov modelov vrednotenja nepremičnin

 

1.

 

Javna razgrnitev predloga modelov vrednotenja nepremičnin, ki se nahajajo v območju Občine Kidričevo, bo potekala od 1. oktobra 2019 do 30. oktobra 2019, v prostorih Občine Kidričevo, Kopališka ulica 14, 2325 Kidričevo, v sejni sobi (I. nadstropje), v delovnem času občinske uprave.

 

2.

 

Predlog modelov bo v času javne razgrnitve dostopen tudi na spletnem naslovu Geodetske uprave Republike Slovenije https://www.mvn.e-prostor.gov.si.

 

3.

 

Vsi zainteresirani lahko podajo mnenja in pripombe k predlogu modelov od 1. oktobra 2019 do 15. novembra 2019, ki morajo biti ustrezno obrazložene. Obrazca JR.MV-1 in JR.MV-2 za podajanje pripomb sta na voljo v prostorih Občine Kidričevo in na spletni strani Portala MVN.

 

4.

 

V času javne razgrnitve bo Geodetska uprava Republike Slovenije izvedla javne predstavitve predlogov modelov vrednotenja. Na območju Območne geodetske uprave Ptuj, bo javna predstavitve predlogov modelov vrednotenja, v torek 15. oktobra 2019, od 10.00 do 13.00 ure v prostorih Dominikanskega samostana Muzejski trg 1, Ptuj.

 

 

Številka: 3500-25/2018-2

Datum: 23.9.2019

 

 

                                                                                                 Župan Občine Kidričevo

                                                                                                        Anton Leskovar

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi