Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 27°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 30°C
torek, 23.07.2018
18°C | 27°C
sreda, 24.07.2018
18°C | 28°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

V ulici Sarajevo smo veseli obnovljenega ......


PROMET, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, DOGODKI

| |
23.11.2017      11:10
A A

V ulici Sarajevo smo veseli obnovljenega cestišča.Deli:

V Lovrencu, v ulici Sarajevo, smo se to jesen veselili obnovljenega cestišča. Hvaležni, da lahko skupaj praznujemo, smo prebivalci naše ulice 4. novembra odprli naše novo cestišče, kot se spodobi. Veselili smo se 860 m dolgega in skupno 4,5 m širokega obnovljenega cestišča. Izvedena so bila številna zemeljska dela, zaradi spremembe višine vozišča je bilo treba dvigniti pokrove kanalizacije in vodovodnih kap, za meteorno kanalizacijo so bili vgrajeni cestni požiralniki ter vtočni jaški, preko katerih je voda speljana do novozgrajenih ponikalnic. Na cestišču se je strojno položil grobi nosilni sloj v debelini 6 cm in fini nosilni sloj v debelini 4 cm.

Slavnostni trak so skupaj prerezali župan občine Kidričevo Anton Leskovar, predstavnica Cestnega podjetja Ptuj in gospa Anika kot najstarejša predstavnica naše ulice. Prisluhnili smo spevom Fantov treh vasi in se ob dobri hrani, pijači in Matičevi harmoniki zabavali dolgo v noč.
Želimo si, da bo nova cesta varna, prijazna našim najmlajšim, da nas bo vedno znova vodila drug do drugega in čim večkrat, tako kot to jesen, na kup.

Tina Krivec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!