Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
9°C
7°C
TOR.
15°C
5°C

Cirkovški tamburaši dosegli srca tisočih ljudi

Ob koncu preteklega leta smo tamburaši iz Cirkovc presenetili svoje zvesto občinstvo s povsem unikatnim voščilom. Na pobudo Katje Belca, ki igra drugo bisernico, je nastala ideja o videoposnetku. Vsak, ki igra v orkestru, se je najprej posnel tako zvočno kot slikovno, vse skupaj pa smo nato združili v posrečen videospot. Posneli smo skladbo »White Christmas«, ki jo je zapela Lara Brglez. Predsednik orkestra, Vlado Brglez, je motiviral člane, dirigent orkestra, Peter Krajnc, pa je pomagal pri montaži končnega izdelka. Videoposnetek smo objavili 23. 12. 2020. V le nekaj dneh smo dosegli več kot deset tisoč ljudi, pohvale pa še vedno prihajajo z vseh koncev Slovenije in še onkraj meja naše domovine. Tako smo vstopili v leto, v katerem upamo, da bomo lahko poskrbeli še za nekaj presenečenj in potrdili velik ugled, ki ga uživamo kot orkester s 45-letno tradicijo.


Žiga Ciglarič, podpredsednik TOC


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi