Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
23°C
12°C
TOR.
22°C
10°C

OBČINSKI CENTER KIDRIČEVO - 041 642 743

OBČINSKI CENTER KIDRIČEVO 

Kontaktna telefonska številka: 041 642 743 

Email naslov: obcina@kidricevo.si

 

 

POMOČ V STISKI – Na njo lahko pokličejo vsi starejši, ki potrebujejo nujno pomoč pa nimajo nikogar od bližnjih svojcev ali sosedov, ki bi jim lahko pomagal. Kot nujne zadeve so mišljeni predvsem oskrba z nujnimi živili in zdravili.

 

USKLAJEVANJE IN ORGANIZACIJA VARSTVA OTROK

Številka je namenjena tudi vsem za zagotavljanje varstva otrok  (na domu!)   in sicer: zdravnikom in medicinskim sestram, ki so nepogrešljivi v zdravstvenih ustanovah in domovih za starejše ter zavodih za varovance s posebnimi potrebami, nato nepogrešljivim delavcem v energetiki in komunikacijskih podjetjih, nepogrešljivih komunalnih in servisnih službah, oskrbi ter operativcem v Slovenski policiji in Slovenski vojski.

 

ZBIRANJE PROSTOVOLJCEV

Vabimo vse  zainteresirane prostovoljce, da pokličejo na številko občinskega centra Kidričevo   (041 642 743) za pomoč pri oskrbi starejših z nujnimi živili in zdravili.

 

Številka je na voljo od ponedeljka, 16. 3. 2020.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi