Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
13°C
JUTRI
21°C
9°C
Oceni objavo

VREDNOSTNI BON STERNTHAL – že 6 let

Vrednostni bon Sternthal je prva slovenska občinska valuta. V mesecu aprilu 2023  je minilo 6 let od izdaje bona Sternthal.  V tem  obdobju ste občani občine Kidričevo z boni Sternthal opravili  nakupe v vrednosti 141.410,00 €.

 

Postopek pridobitve vrednostnih bonov Sternthal, s katerimi lahko opravljate nakupe pri podjetnikih s sedežem v naši občini, lahko naročite na  sedežu podjetja Vzdrževanje in gradnje ali preko spletne strani.

Bon Sternthal  je vreden toliko kot evro, občani Občine Kidričeo ga kupite s 5-odstotnim popustom.

 

S podpiranjem malih podjetij podpirate lokalno skupnost. Ko kupujete pri manjših podjetjih, ne podpirate le njihovega poslovanja, temveč tudi omogočate, da lahko njihovi zaposleni in njihove družine živijo boljše življenje. Z nakupovanjem pri lokalnih podjetjih skupaj gradimo močnejšo povezano skupnost. Podprite lokalno in hvala, ker prispevate k boljšemu jutri!

 

Vabljeni, da pričnete z uporabo bona. Povabite tudi vaše prijatelje, sosede, znance.


Povezava do naročila: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerftDANb9SwKciqO1MNwvOwQNWtKSexa3h_fVUWGFcNn37Rw/viewform

Oglejte si tudi