Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
0°C
-2°C
JUTRI
0°C
0°C

InvestPodravje-Slovenia: webinar: Identifikacija, predstavitev in izpeljava investicijskega projekta

Vabimo vas, da se udeležite prvega v seriji investicijskih webinarjev v organizaciji SPIRIT Slovenija in Invest Podravje – Slovenija (Mariborske razvojne agencije), na katerem bomo govorili o razvojnih fazah investicijskih projektov - identifikaciji, predstavitvi in izpeljavi. Predstavili bomo konkreten potek in izpeljavo investicijskega projekta prodaje ali nakupa podjetja, vključno s prednostmi in slabostmi, primer dobre prakse razvoja investicijskega projekta v lokalni skupnosti in naredili pregled aktivnosti ter dosežkov SPIRIT Slovenija pri privabljanju tujih investitorjev.

 

Vljudno vabljeni na webinar SPIRIT Slovenija, ki bo potekal v sredo, 4. 11. 2020, ob 10. uri, preko orodja Zoom. Na dogodek se prijavite tukaj: http://spirit-slovenija.website.meetpt.com/ .

 

Na webinarju boste izvedeli: 

·        kako identificirati investicijski projekt, ga ustrezno predstaviti in izpeljati,

·        ključne razloge prodaje ali nakupa podjetja, 

·        prednosti in slabosti postopka prodaje ali nakupa podjetja,

·        primer dobre prakse razvoja investicijskega projekta,

·        kako pritegniti investitorje za svoj projekt.

 

SPIRIT SLOVENIJA

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi