Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
20°C
4°C
JUTRI
19°C
14°C

PREKINITEV IN MOTNJE PRI OSKRBE S PITNO VODO – vodooskrbni sistem Slovenska Bistrica - Šikole

Obveščamo vas, da bomo v SREDO, 01.09.2021 od 21.00 do 06.00, izvajali preventivno izpiranje vodovodnega sistema Slovenska Bistrica – Šikole. Zaradi nastanka usedlin, ki so posledica črpanja vode iz globinskih vodonosnikov, je potrebno enkrat letno vodovodni sistem izpirati, v izogib povečanih motnosti v sistemu ob rednem ali intervencijskem vzdrževanju. V kolikor se bo po izpiranju pojavljala usedlina v internih hišnih priključkih, je potrebno vodo po odstranitvi perlatorjev spuščati do pritoka čiste vode. Izpiranje sekundarnih vodovodov bomo izvajali do PETKA 03.09.2021.

V primeru daljših motenj pokličite dežurno številko vodooskrbe 041 646 779.

Ob izvajanju del je v primeru pojava motnosti pitne vode potrebno obvezno prekuhavanje.

Navodila za prekuhavanje vode:

https://www.nijz.si/navodila-o-prekuhavanju-vode

Prosimo za razumevanje!

KOMUNALA SLOVENSKA BISTRICA d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi