Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
32°C
19°C
PET.
34°C
20°C
2768

Zdravje v občini 2022


Spoštovani,

Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) je pripravil posodobljene podatke o zdravju prebivalcev v slovenskih občinah. Kazalniki na letni ravni ali v večletnih povprečjih vključujejo podatke prvega pandemičnega leta 2020, razen pri novih primerih raka, ki vključujejo podatke leta 2018. Prikazi in pojasnila so tokrat dostopni v novi sodobni spletni aplikaciji na naslovu https://obcine.nijz.si/. Spletna stran prinaša številne izboljšave in nove možnosti: lažjo in bolj napredno navigacijo, interaktivni prikaz podatkov, različne načine primerjav med občinami in po letih, izris časovnih trendov ter nove aktualne vsebine.

 

 

NIJZ, OE NOVA GORICA

Vipavska cesta 13, SI-5000 Nova Gorica

www.zadusevnozdravje.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi